Čierno-modrá skrinka Teulat Punto

Ak ste milovníkom hravej jednoduchosti, kolekcia Punto si ľahko získa vaše srdce. ♥ Čisté línie nábytku sú ozvláštnené detailmi z perforovaného... viac informácií »
Čierno-modrá skrinka Teulat Punto
Značka: Teulat
809 EUR
Overiť dostupnosť »
Ak ste milovníkom hravej jednoduchosti, kolekcia Punto si ľahko získa vaše srdce. ♥ Čisté línie nábytku sú ozvláštnené detailmi z perforovaného...

Ak ste milovníkom hravej jednoduchosti, kolekcia Punto si ľahko získa vaše srdce. ♥ Čisté línie nábytku sú ozvláštnené detailmi z perforovaného kovu, ktoré dodávajú každému kúsku originalitu.

Táto skrinka si zaručene zaslúži svoje čestné miesto v obývačke či spálni a na oplátku bude robiť radosť vášmu estetickému cíteniu.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.
Výnimočný a žiadaný výrobok Čierno-modrá skrinka Teulat Punto máte možnosť dostať priamo na našom webe v známej rubrike komody! Teraz kúpite ďalšie produkty z tejto kateógrie za neuveriteľne výhodnú cenu! Nebojte, v ponuke toho máme viac, u nás nájdete viac vybraných výrobkov od značky Teulat. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento obľúbený produkt Čierno-modrá skrinka Teulat Punto od spoločnosti s popredným postavením na trhu Teulat jednoducho nájdete v našej internetovej ponuke v zľave! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 809 EUR.