Čierno-biela kameninová váza Kähler Design Omaggio, výška 12,5 cm

Kolekcia Omaggio od dánskej značky Kähler Design stavia na nevšednom vzorovaní. V jej repertoári nájdete najmä vázy, misky a taniere. Ich základom... viac informácií »
Čierno-biela kameninová váza Kähler Design Omaggio
Kolekcia Omaggio od dánskej značky Kähler Design stavia na nevšednom vzorovaní. V jej repertoári nájdete najmä vázy, misky a taniere. Ich základom...

Kolekcia Omaggio od dánskej značky Kähler Design stavia na nevšednom vzorovaní.

V jej repertoári nájdete najmä vázy, misky a taniere. Ich základom je elegantná biela, ktorá je doplnená pruhmi v čiernej, sivej či modrej farbe. Ak si ale potrpíte skôr na jednoduchšie prevedenie, tie isté kúsky ponúka aj v čistom jednofarebnom prevedení.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a tvorí doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú tiež maliari, ktorí produktom dávajú osobitú tvár. Kvalitný a lacný produkt Čierno-biela kameninová váza Kähler Design Omaggio, výška 12,5 cm ide zohnať práve tu a teraz na našom webe v rubrike vázy! Teraz nájdete výnimočné výrobky z tejto populárnej kategórie za výpredajovú cenu. Tento výrobca Kähler Design vám predstavuje top produkty !

Exkluzívny kus Čierno-biela kameninová váza Kähler Design Omaggio, výška od top značky Kähler Design pohodlne zoženiete u nás teraz za primerané peniaze! Teraz nakúpite za 35,90 EUR.