moderne-doplnky.sk

Čierne závesné svietidlo na 6 žiaroviek Custom Form Vanwerk Ball

Veľa žiadaný tovar Čierne závesné svietidlo na 6 od značky so zárukou kvality Custom Form jednoducho môžete zaobstarať tu a teraz práve za super peniaze! Teraz za akčnú cenu 119 EUR. EAN: 5904959903625
Čierne závesné svietidlo na 6 žiaroviek Custom Form Vanwerk Ball
Overiť dostupnosť »
Značka: CustomForm
119 EUR 140 EUR Zľava -15%

Popis produktu

Rozsvieťte si štýlovo ♥ So stropným svetlom od poľskej značky CustomForm si na dizajn naozaj posvietite. Ocenia ho minimalisti, milovníci industriálneho štýlu, ale pristane aj romanticky ladenej spálni.

O značke CustomForm:

Správne si vybrať je tiež umenie. Týmto heslom sa riadi dizajnová poľská značka CustomForm. Za cieľ si kladie vniesť do každého domova kvalitné a jedinečné kúsky, ktoré sú do detailu navrhnuté dizajnérmi a poctivo spracované poľskými remeselníkmi, ktorí sú majstrami vo svojom odbore.

Až 90 % výroby pochádza z Poľska a k vám domov sa tak dostane produkt, ktorý prešiel rukami nejedného šikovného remeselníka. A rozhodne je z čoho si vybrať. Stolári značky CustomForm čarujú z dreva rozmanité stolíky a stoličky, ktorým dodávajú ich pohodlné sedadlá a operadlá majstri čalúnnici. Svetlá zasa vyrábajú zruční zvárači a elektrikári a váš strop alebo stôl osvieti dizajnová lampa, ktorú si ľahko obľúbite pre jej jedinečnosť.

V CustomForm vedia, že v pekne zariadenom domove sa lepšie žije, pracuje aj odpočíva. Zariaďte si svoj dom krásnym nábytkom a svietidlami tejto perfekcionistickej značky, ktorá dáva vyniknúť kráse a pôsobivosti poľského dizajnu.