Čierne umývadlo z terrazzo Kave Home Sunday, ø 40 cm

Dodajte svojej kúpeľni nadčasový vzhľad s umývadlom z kolekcie Sunday od spoločnosti Kave Home. Má materiál Terrazzo s čiernym povrchom. Je odolný... viac informácií »
Čierne umývadlo z terrazzo Kave Home Sunday
Značka: Kave Home
136 EUR
Overiť dostupnosť »
Dodajte svojej kúpeľni nadčasový vzhľad s umývadlom z kolekcie Sunday od spoločnosti Kave Home. Má materiál Terrazzo s čiernym povrchom. Je odolný...

Dodajte svojej kúpeľni nadčasový vzhľad s umývadlom z kolekcie Sunday od spoločnosti Kave Home. Má materiál Terrazzo s čiernym povrchom. Je odolný voči vlhkosti, a preto skvele dopĺňa umývadlové skrinky z rovnakej kolekcie, ktoré nájdete tu a tu.

Poznámka: priemer odtoku je 4,5 cm. Ostré predmety môžu poškriabať povrch umývadla. Tento žiadaný tovar Čierne umývadlo z terrazzo Kave dostanete jednoducho na našich stránkach v populárnej kateogrii umývadlá. Získajte skvelé výrobky z tejto sekcie za rozumné peniaze! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Kave Home dodáva svojim zákazníkom prémiový sortiment za skvelé ceny. Nebojte, v ponuke toho máme viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie skvelé produkty značky Kave Home. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Unikátny a obľúbený tovar Čierne umývadlo z terrazzo Kave Home Sunday, ø od značky so skvelou reputáciou Kave Home jednoducho zaobstaráte momentálne naozaj lacno! V súčasnosti za cenu 136 EUR.