Čierna voľne stojacia lampa Hübsch Firo

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Čierna voľne stojacia lampa od skvelého a známeho výrobcu Hübsch jednoducho nájdete práve tu lacno! Práve teraz len za 191 EUR. EAN: 5712772068847
Čierna voľne stojacia lampa Hübsch Firo
Značka: Hübsch
191 EURDostupnosť: SKLADOM 239 Kč Zľava -20%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Na elegantné osvetlenie s puncom luxusu je dánska značka Hübsch majster. Príkladom je aj táto voľne stojacia lampa, ktorá sa bude skvele hodiť ako praktický doplnok do čítacieho kútika, tak aj ako dizajnový solitér do rohu miestnosti.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený.

Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.