Čierna termoska XD Collection, 0,6 l

Termoska XD Collection je ako stvorená pre zimné radovánky v snehu, čaj vám v nej totiž vydrží krásne teplý až dlhých 5 hodín! Hodí sa ale aj v... viac informácií »
Čierna termoska XD Collection
Značka: XD Collection
22 EUR26,90 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Termoska XD Collection je ako stvorená pre zimné radovánky v snehu, čaj vám v nej totiž vydrží krásne teplý až dlhých 5 hodín! Hodí sa ale aj v...

Termoska XD Collection je ako stvorená pre zimné radovánky v snehu, čaj vám v nej totiž vydrží krásne teplý až dlhých 5 hodín!

Hodí sa ale aj v ostatných ročných obdobiach. Táto napríklad v lete udrží nápoj chladný až 15 hodín a vy tak aj v najväčších horúčavách máte po ruke okamžité osvieženie.

Termoska má navyše aj praktické miesto, takže ju môžete jednoducho prichytiť za batoh.
Tento obľúbený tovar Čierna termoska XD Collection, 0,6 l možno získať teraz na stránkach umiestnený v kategórii termosky! Teraz kúpite kvalitné kúsky vo spomínanej sekcii za super ceny. U zákazníkov obľúbený výrobca XD Collection poskytuje vysoko kvalitný tovar. za priaznivé ceny. Však to vidíte sami. U nás ponúkame viac, mrknite tiež na viac kúskov od značky XD Collection. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný tovar Čierna termoska XD Collection, od skvelej značky XD Collection ľahko zaobstaráte teraz v ponuke vo výpredajové akciu! Teraz môžete mať za 22 EUR.