Čierna osuška Zone Classic, 70 x 140 cm

Zahaľte sa po sprche do hebkého obláčika. Presne tak sa budete cítiť s osuškou Zone, ktorá je vyrobená z kvalitnej 100% bavlny. Osuška je nielen... viac informácií »
Čierna osuška Zone Classic
Značka: Zone
12,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Zahaľte sa po sprche do hebkého obláčika. Presne tak sa budete cítiť s osuškou Zone, ktorá je vyrobená z kvalitnej 100% bavlny. Osuška je nielen...

Zahaľte sa po sprche do hebkého obláčika. Presne tak sa budete cítiť s osuškou Zone, ktorá je vyrobená z kvalitnej 100% bavlny.

Osuška je nielen mäkká a nadýchaná, ale jej ďalšou prednosťou je aj vysoká savosť. Navyše vašej kúpeľni dodá farebný akcent, ktorý inak studenú miestnosť zútulní a vizuálne oteplí.Tento veľmi žiadaný výrobok Čierna osuška Zone Classic, 70 x 140 cm možno získať bez problémov na webe v kategórii textil! Teraz nájdete ďalšie produkty v spomínanej rubrike za skvelú cenu! Táto výnimočná značka Zone vyrába veľmi kvalitný sortiment.! Ale to nie je koniec našej ponuky, náš sortiment je široký. U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa Zone. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a kvalitný tovar Čierna osuška Zone Classic, od známeho popredného výrobcu Zone ľahko zoženiete teraz v ponuke za výpredajovú cenu! Akčná cena už od 12,99 EUR.