Čierna kožená listová kabelka Giorgio Costa Pythio

Kabelky z talianskej dielne Giorgio Costa sú vhodným doplnkom do práce, do mesta, na večierok, ale aj na dlhé prechádzky po meste. Každý kúsok je... viac informácií »
Čierna kožená listová kabelka Giorgio Costa Pythio
Kabelky z talianskej dielne Giorgio Costa sú vhodným doplnkom do práce, do mesta, na večierok, ale aj na dlhé prechádzky po meste. Každý kúsok je...

Kabelky z talianskej dielne Giorgio Costa sú vhodným doplnkom do práce, do mesta, na večierok, ale aj na dlhé prechádzky po meste. Každý kúsok je vyrobený z pravej kože, ktorá bola spracovaná do elegantných kriviek, ktoré jemne podtrhnú váš prirodzený štýl. Práve vďaka kvalitnému šitiu a predovšetkým kvalitnému materiálu, sa kabelku nemusíte obávať nosiť pravidelne, pretože si každý kúsok uchová svoj pôvabný šarm i po mesiacoch používania.
Veľmi obľúbený produkt Čierna kožená listová kabelka máte možnosť kúpiť ľahko tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii batohy, tašky a kabelky. Teraz si môžete zaobstarať úplne nové produkty v spomínanej kategórii za skvelú cenu. Významná značka Giorgio Costa pre svojich zákazníkov predáva vynikajúci sortiment.!

Kvalitný a lacný produkt Čierna kožená listová kabelka Giorgio Costa od skvelého výrobcu Giorgio Costa k dispozícii práve teraz v našej ponuke za úžasnú cenu. Práve možno objednať len za 54,90 EUR.