Čierna komoda Tenzo Switch, 90 x 128 cm

Objavte minimalistické kúsky pre modernú domácnosť z kolekcie Tenzo Switch. Vďaka kombinácii klasického farebného dizajnu s asymetrickými úchytkami... viac informácií »
Čierna komoda Tenzo Switch
Značka: Tenzo
1 090 EUR
Overiť dostupnosť »
Objavte minimalistické kúsky pre modernú domácnosť z kolekcie Tenzo Switch. Vďaka kombinácii klasického farebného dizajnu s asymetrickými úchytkami...

Objavte minimalistické kúsky pre modernú domácnosť z kolekcie Tenzo Switch. Vďaka kombinácii klasického farebného dizajnu s asymetrickými úchytkami táto komoda ľahko zapadne do vášho interiéru. Rukoväte sú krásne spracované a starostlivo vrúbkované, aby boli príjemné na dotyk pri otváraní. Jemne zaoblené tvary a štíhle kovové nohy natreté rovnakým odtieňom tak tvoria dokonalý dizajnový celok, do ktorého sa zmestí všetko, čo potrebujete uložiť.
Veľmi obľúbený produkt Čierna komoda Tenzo Switch, 90 ide kúpiť práve na našom webe v známej sekcii nábytok! Teraz získate iné výrobky z tejto kateógrie za super peniaze. U zákazníkov obľúbený výrobca Tenzo dlhodobo ponúka prémiové výrobky.!

Kvalitný a lacný tovar Čierna komoda Tenzo Switch, 90 x od kvalitného výrobcu Tenzo ľahko zoženiete dnes vo výhodnej akcii. Na zohnanie práve v akcii za 1 090 EUR.