Čierna knižnica Woodman Southbury

Kam s knihami? Do štýlovej a nadčasovej knižnice Southbury, ktorá ponúka nielen dostatok priestoru, ale aj trvalo krásny a neopozeraný dizajn.... viac informácií »
Čierna knižnica Woodman Southbury
Značka: Woodman
299 EUR399 EUR Zľava -25%
Overiť dostupnosť »
Kam s knihami? Do štýlovej a nadčasovej knižnice Southbury, ktorá ponúka nielen dostatok priestoru, ale aj trvalo krásny a neopozeraný dizajn....

Kam s knihami? Do štýlovej a nadčasovej knižnice Southbury, ktorá ponúka nielen dostatok priestoru, ale aj trvalo krásny a neopozeraný dizajn. Knižnica má päť vysokokvalitných kovových koliesok potiahnutých gumovým poťahom.

O ZNAČKE
Za jej návrhom stojí dizajnér Leonhard Pfeifer, ktorého otec vlastnil obchod so starožitným nábytkom. A asi práve to Leonharda ovplyvnilo tak, že hoci premýšľa moderne a minimalisticky, do svojho nábytku vkladá aj ľahký retro nádych.

Manuál na montáž produktu nájdete tu. Veľmi žiadaný tovar Čierna knižnica Woodman Southbury môžete nájsť taktiež tu na webe umiestnený v sekcii knižnice! Preskúmajte nové produkty z tejto obľúbenej sekcie za outletovú cenu. Táto značka Woodman má v ponuke veľmi kvalitné produkty. za skutočne dobrú cenu!

Lacný produkt Čierna knižnica Woodman Southbury od známeho popredného výrobcu Woodman jednoducho môžete nájsť u nás právě v zľave. Lacno za 299 EUR.