Čierna kameninová miska ÅOOMI Luna, ø 15 cm

V tejto miske to pristane jogurtu s müsli aj ovsenej kaši. Nežná kolekcia kameninového riadu ÅOOMI Dust obsahuje aj jemne zdobené misky. Dajú sa skvele... viac informácií »
Čierna kameninová miska ÅOOMI Luna
Značka: ÅOOMI
19,90 EUR
Overiť dostupnosť »
V tejto miske to pristane jogurtu s müsli aj ovsenej kaši. Nežná kolekcia kameninového riadu ÅOOMI Dust obsahuje aj jemne zdobené misky. Dajú sa skvele...

V tejto miske to pristane jogurtu s müsli aj ovsenej kaši. Nežná kolekcia kameninového riadu ÅOOMI Dust obsahuje aj jemne zdobené misky. Dajú sa skvele kombinovať so šálkami a taniermi v rovnakom štýle, napríklad s týmto dezertným. Súpravy si môžete aj namixovať naprieč minimalistickými kolekciami tejto značky, napríklad s miskami Mess nebo taniermi Luna.

Pretože výrobky značky ÅOOMIručne vyrábané nenájdete 2 úplne rovnaké kúsky, každý je jednoducho jedinečný. Základom na ich výrobu je kvalitná kamenina, ktorá sa vypaľuje pri vysokých teplotách. Môžete si byť teda istí, že je odolná proti príborom, vriacej polievke i umývačke.

Poznámka: vhodné pre umývanie v umývačke a použitie v mikrovlnnej rúre. Z bezpečnostných dôvodov nie je určené pre deti.
Najpredávanejší produkt dá sa zaobstarať práve teraz tu na našom webe v populárnej sekcii misky! Nájdite si nové produkty z tejto kateógrie za super cenu. Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! Máme v ponuke tiež ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa ÅOOMI. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Žiadaný produkt Čierna kameninová miska ÅOOMI Luna, ø od známej spoločnosti ÅOOMI možno nájsť ešte dnes za akčnú cenu. Cena od 19,90 EUR.