Čierna jedálenská stolička DAN-FORM Denmark Swing

Hľadáte stoličku, ktorá je výrazná a elegantná zároveň? Potom si zamilujete pohodlné modely dánskej značky DAN-FORM. Spájajú jednoduchý dizajn,... viac informácií »
Čierna jedálenská stolička DAN-FORM Denmark Swing
Hľadáte stoličku, ktorá je výrazná a elegantná zároveň? Potom si zamilujete pohodlné modely dánskej značky DAN-FORM. Spájajú jednoduchý dizajn,...

Hľadáte stoličku, ktorá je výrazná a elegantná zároveň? Potom si zamilujete pohodlné modely dánskej značky DAN-FORM. Spájajú jednoduchý dizajn, ktorého krása spočíva v detailoch, s kvalitným spracovaním, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Spoznajte DAN-FORM!

Dánska nábytkárska značka DAN-FORM si dala za cieľ ponúkať široký sortiment moderného nábytku, ktorý sa môže pochváliť prvotriednym spracovaním a vysokou dizajnovou hodnotou. Dôraz sa kladie aj na prejavenie lásky k prírode v každej fáze výrobného procesu – používanie bezpečných environmentálne šetrných materiálov, recyklácia.

Výrobky navrhli interní aj hosťujúci dizajnéri: štúdio Says Who, Marianne Bjarløv, Jørgen Mensen a Bjarke Boganik Nielsen.

DAN-FORM je jedna z najinovatívnejších severských značiek. Ich prvá stolička uzrela svetlo sveta v roku 1992 a v súčasnosti sa väčšina výrobkov z ich dielní posiela do viac ako 48 krajín sveta.

Kusy sú vhodné do domácností aj verejných priestorov.

Pozrite si video o tejto stoličke v inom farebnom prevedení:

Tento exkluzívny kus nájdete ešte tu a teraz na našom webe v rubrike stoličky! Teraz získate výnimočné produkty zo spomínanej rubriky za skvelú cenu. Slávny dodávateľ ​​​​​DAN-FORM Denmark vám môže ponúknuť kvalitné produkty . A to je ešte len začiatok.

Tento kvalitný a žiadaný tovar Čierna jedálenská stolička DAN-FORM od výrobcu so zárukou kvality ​​​​​DAN-FORM Denmark môžete si kúpiť práve teraz u nás za primerané peniaze. Ceny od 239 EUR.