Červený sklenený tanier Brandani Sottopiatto, ⌀ 32 cm

Vianoce sú ideálnym časom na originálne prestretie stola. Pekný obrus, dekorácie a predovšetkým krásny dizajnový riad od Brandani vám pomôžu... viac informácií »
Červený sklenený tanier Brandani Sottopiatto
Značka: Brandani
13,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Vianoce sú ideálnym časom na originálne prestretie stola. Pekný obrus, dekorácie a predovšetkým krásny dizajnový riad od Brandani vám pomôžu...

Vianoce sú ideálnym časom na originálne prestretie stola. Pekný obrus, dekorácie a predovšetkým krásny dizajnový riad od Brandani vám pomôžu pozdvihnúť vianočnú večeru na vyššiu úroveň.

O značke:
Pokiaľ ide o jedenie, servírovanie alebo varenie, značka Brandani dokáže príjemne prekvapiť. Zakladá sa na kombinácii tradičných materiálov, ako je kamenina a porcelán, s modernejšími materiálmi. Za originálnym dizajnom, ktorý siaha od elegantného vintage štýlu až po moderný, stojí tím skúsených talianskych dizajnérov.Neodolateľný produkt možno zohnať jednoducho na našom webe umiestnený v kategórii taniere. Nájdite si unikátne produkty z tejto rubriky za výborné peniaze! Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac! Preskúmajte u nás ďalšie kúsky od dodávateľa Brandani. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Unikátny a žiadaný produkt Červený sklenený tanier Brandani od top výrobcu Brandani nájdete práve tu za extra cenu. Ponuky už od 13,49 EUR.