Červený koberec Nouristan Kolal, 80 x 150 cm

Tuctové jednofarebné koberce si vás nezískajú a vo vašom domove nemajú čo hľadať? To si zamilujete značku Nouristan, ktorá ponúka nezameniteľné... viac informácií »
Červený koberec Nouristan Kolal
Značka: Nouristan
60,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tuctové jednofarebné koberce si vás nezískajú a vo vašom domove nemajú čo hľadať? To si zamilujete značku Nouristan, ktorá ponúka nezameniteľné...

Tuctové jednofarebné koberce si vás nezískajú a vo vašom domove nemajú čo hľadať? To si zamilujete značku Nouristan, ktorá ponúka nezameniteľné kolekcie plné farieb a vzorov.

Tento fešák sa vyznačuje dizajnom inšpirovaným orientálnym a klasickým spracovaním. Hodí sa tak predovšetkým do interiérov, ktoré nie sú všedné a dýcha z nich história.

K tomu vás očarí nielen svojím nezameniteľným estetickým spracovaním, ale aj svojou vysokou odolnosťou a vďaka kratšiemu vlasu i veľmi ľahkou údržbou. Po celom svojom obvode je obšitý a zamilujete si ho na prvý dotyk bosou nohou.

Značka Nouristan očarí rozmanitým repertoárom, v ktorom si môžete vybrať z najrôznejších rozmerov, farieb a motívov. Tento vynikajúci tovar Červený koberec Nouristan Kolal, 80 x 150 cm máte možnosť zaobstarať bezprostredne tu u nás v známej rubrike koberce! Nájdite si výnimočné produkty z tejto rubriky za výborné peniaze!

Tento neodolateľný produkt Červený koberec Nouristan Kolal, 80 x originál od značky Nouristan ľahko zoženiete práve dnes v bezva akcii! Výhodne za 60,90 EUR.