Červeno-biela elastická bavlnená plachta Mr. Fox Grandma, 70×140 cm

Plachta značky Mr. Fox pomôže dieťaťu prežiť príjemný a ničím nerušený spánok. Je vyrobená z bavlny, vďaka čomu je mimoriadne hebká,... viac informácií »
Červeno-biela elastická bavlnená plachta Mr. Fox Grandma
Značka: Mr. Fox
16,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Plachta značky Mr. Fox pomôže dieťaťu prežiť príjemný a ničím nerušený spánok. Je vyrobená z bavlny, vďaka čomu je mimoriadne hebká,...

Plachta značky Mr. Fox pomôže dieťaťu prežiť príjemný a ničím nerušený spánok. Je vyrobená z bavlny, vďaka čomu je mimoriadne hebká, priedušná a šetrná k citlivej pokožke. Jej bohato zdobený povrch podnecuje fantáziu a prináša príjemnú pozitívnu atmosféru.
Tento unikátny tovar ide získať už dnes tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii detské plachty. Nájdite si ešte ostatné kúsky z tejto známej sekcie za mimoriadne nízku cenu! Populárny dodávateľ Mr. Fox pre svojich zákazníkov dodáva kvalitný sortiment. za skutočne dobrú cenu. Však to vidíte sami! To nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. U nás totiž nájdete viac osvedčeného tovaru od dodávateľa Mr. Fox. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Kvalitný a obľúbený výrobok Červeno-biela elastická bavlnená plachta od top značky Mr. Fox ľahko získate práve teraz za dobrú cenu! Práve teraz za 16,99 EUR.