moderne-doplnky.sk

Červená keramická forma na chlieb Emile Henry, ⌀ 29,5 cm

Zľavnený produkt Červená keramická forma na chlieb Emile od známej spoločnosti Emile Henry zoženiete v našej internetovej ponuke za výpredajovú cenu. Práve teraz len za 82 EUR.
EAN: 3289313455074
Červená keramická forma na chlieb Emile Henry
Overiť dostupnosť »
Značka: Emile Henry
82 EUR 117 EUR Zľava -29%

Popis produktu

Vôňa chleba, čerstvé bagety alebo nadýchané maslové briošky sú potešením pre myseľ a dušu. Kto iný by teda mohol vytvoriť dokonalé keramické náčinie pre tieto pekárenské skvosty ako požitkárski Francúzi? Upečte si doma chutné pečivo, ktoré prevonia celý byt a získa si srdcia celej rodiny.

Vďaka ručnej výrobe je navyše každý kus skutočným originálom. Zvládne teploty od -20 °C do +270 °C.

O značke:

Francúzska rodinná spoločnosť Emile Henry je známou značkou medzi tými, ktorí si zamilovali umenie pečenia a varenia. Ich vysokokvalitný ručne vyrábaný keramický riad dáva novú tvár klasickému obedu. Od roku 1848 prinášajú výnimočný vzhľad, vďaka ktorému je nielen pečenie, ale aj servírovanie v miskách a formách gurmánskym zážitkom.

Vďaka špeciálnej technológii je keramika odolná voči nárazom a poškriabaniu, takže môžete ľahko rezať a používať ostré nástroje. Všetky drahokamy Emile Henry sú vhodné aj do umývačky riadu, mikrovlnnej rúry a dokonca aj do mrazničky.

Recept na najlepší koláč má každý iný, ale pokiaľ ide o najlepší riad na pečenie, Emile Henry vyhráva u všetkých odborníkov.