moderne-doplnky.sk

Bluetooth reproduktor z bukového dreva Gingko Drum

Tento kvalitný a lacný produkt Bluetooth reproduktor z bukového dreva od spoľahlivej značky Gingko jednoducho môžete zohnať práve teraz u nás za akčnú cenu! Teraz môžete získať za skvelú cenu 83,90 EUR.
EAN: 703556205645
Bluetooth reproduktor z bukového dreva Gingko Drum
Overiť dostupnosť »
Značka: Gingko
83,90 EUR

Popis produktu

Stavte na kombináciu najnovších technológií a sviežeho štýlu. Vďaka elegantnému a modernému minimalistickému dizajnu v sebe Gingko Drum spája dve praktické funkcie – je to vysokokvalitný reproduktor Bluetooth a svetlo v jednom. Vďaka tomu je zariadenie príjemným spoločníkom doma aj na cestách.

Postavte ho na jednu stranu a získate lampu, ktorá sa otočením zmení na reproduktor. Ak chcete používať obe funkcie naraz, jednoducho položte bubon na bok a počúvajte tóny svojej obľúbenej hudby.

Možno ho ovládať mobilným telefónom prostredníctvom bezdrôtového pripojenia Bluetooth. Kombináciou týchto dvoch kusov a bezdrôtového párovania True Wireless získate výkonný stereo zvuk, ktorý umocní váš celkový zážitok. Štýlové kontrolky ponúkajú možnosti prispôsobenia. Môžete si vybrať medzi dvomi intenzitami svetla a kvalitou zvuku.

Vstavanú batériu možno nabíjať pomocou priloženého kábla USB-C. Výdrž batérie sa pohybuje od 3 do 8 hodín v závislosti od hlasitosti.