Biely úložný box s vekom z dreva paulownia iDesign Eco, 21,3 x 30,2 cm

Značka iDesign verí, že aj tie najmenšie rozhodnutia môžu viesť k veľkým zmenám pre budúcnosť našej planéty. Preto vo svojich produktoch... viac informácií »
Biely úložný box s vekom z dreva paulownia iDesign Eco
Značka: iDesign
24,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Značka iDesign verí, že aj tie najmenšie rozhodnutia môžu viesť k veľkým zmenám pre budúcnosť našej planéty. Preto vo svojich produktoch...

Značka iDesign verí, že aj tie najmenšie rozhodnutia môžu viesť k veľkým zmenám pre budúcnosť našej planéty. Preto vo svojich produktoch kombinujú praktickosť s udržateľnými materiálmi.

Recyklovaný úložný box Eco poteší v domácnosti predovšetkým pre svoju všestrannosť. Môžete doň uložiť kancelárske potreby, nabíjačky alebo iné predmety. Je vyrobený z odolného polypropylénu, ktorý neobsahuje BPA.

Jeho súčasťou je aj veko z dreva paulownia, ktorého integrované drážky umožňujú ukladať boxy na seba a ušetriť tak ešte viac miesta. Tento exkluzívny tovar Biely úložný box s vekom z dreva paulownia iDesign Eco, 21,3 x 30,2 cm je k dostaniu taktiež u nás v populárnej kateogrii úložné boxy! Teraz si môžete zaobstarať iné výrobky z tejto kateógrie z pohodlia domova.

Veľmi obľúbený produkt Biely úložný box s vekom značky iDesign máte možnosť zaobstarať práve teraz za úžasnú cenu. Akčná cena 24,90 EUR.