Biely samozavlažovací kvetináč vhodný k zaveseniu Plastia Mareta 25

Ak máte len balkón či lodžiu, ale nechcete sa vzdať obľúbených kvetín, byliniek alebo napríklad jahôd, potom nemusíte smútiť. Stačí len... viac informácií »
Biely samozavlažovací kvetináč vhodný k zaveseniu Plastia Mareta 25
Značka: Plastia
11,40 EUR
Overiť dostupnosť »
Ak máte len balkón či lodžiu, ale nechcete sa vzdať obľúbených kvetín, byliniek alebo napríklad jahôd, potom nemusíte smútiť. Stačí len...

Ak máte len balkón či lodžiu, ale nechcete sa vzdať obľúbených kvetín, byliniek alebo napríklad jahôd, potom nemusíte smútiť. Stačí len využiť tento malý kúsok vašej osobnej zelene čo najšikovnejšie a oáza plná rastliniek je na svete!

Samozavlažovací kvetináč od českej firmy Plastia je ideálny pre letné rastliny, muškáty, ale dariť sa v ňom bude aj jahodám či podobným rastlinkám. Vďaka možnosti zavesenia ušetríte miesto na zemi a parapete a pre previsnuté trvalky bude úplne ideálne.

Súčasťou balenia je aj kovová retiazka pre ľahké zavesenie. Parametre kvetináča: • množstvo substrátu: 3 l, • množstvo vody: 1 l, • maximálne zaťaženie: 3 kg.
Zaujímavý produkt ide získať tiež tu na našom webe v populárnej rubrike kvetináče! Vyhľadajte si nové produkty z tejto známej rubriky vo výpredajovej akcii! Tým ale však naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká. Máme však aj v ponuke viac produktov od dodávateľa Plastia. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Vysoko kvalitný kus Biely samozavlažovací kvetináč vhodný k originál od výrobcu Plastia ľahko nájdete tady teraz v akcii. Ceny už od 11,40 EUR.