moderne-doplnky.sk

Biely porcelánový vianočný polievkový tanier Kähler Design Hammershoi, ⌀ 21 cm

Kvalitný a obľúbený kus Biely porcelánový vianočný polievkový tanier Kähler Design Hammershoi, ⌀ od známeho dodávateľa Kähler Design ľahko zaobstaráte práve teraz na našej webovej stránke za úžasnú cenu! Teraz za akčnú cenu 38,90 EUR. EAN: 5703779181431
Biely porcelánový vianočný polievkový tanier Kähler Design Hammershoi

Popis produktu

Aj na sviatočné doplnky je dánska značka Kähler Design majster. Ak práve neobľubujete preplácané zdobenie a výrazné farby, siahnite po tomto kúsku. Je vyrobený v neutrálnych a ľahko kombinovateľných odtieňoch a navodí nezameniteľnú vianočnú atmosféru v modernom štýle.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.