Biely porcelánový tanier Eva Solo Legio Nova, 28 cm

Kolekcia Legio Nova od prémiovej značky Eva Solo je dôkazom, že nadčasová klasika porcelánového riadu nikdy nevyjde z módy. Všetok riad z tohto radu... viac informácií »
Biely porcelánový tanier Eva Solo Legio Nova
Značka: Eva Solo
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kolekcia Legio Nova od prémiovej značky Eva Solo je dôkazom, že nadčasová klasika porcelánového riadu nikdy nevyjde z módy. Všetok riad z tohto radu...

Kolekcia Legio Nova od prémiovej značky Eva Solo je dôkazom, že nadčasová klasika porcelánového riadu nikdy nevyjde z módy.

Všetok riad z tohto radu je vyrobený z porcelánu najvyššej kvality, takže ho môžete bez obáv vložiť do umývačky riadu a mikrovlnnej rúry. Navyše jeho elegantné a čisté línie pozdvihnú každé jedlo, ktoré sa na ňom rozhodnete podávať. Veľa žiadaný tovar Biely porcelánový tanier Eva Solo Legio Nova, 28 cm nájdete bezstarostne tu u nás v rubrike taniere. Zaobstarajte si unikátne produkty z tejto populárnej kategórie za výhodnú cenu. Tento výrobca Eva Solo pre svojich zákazníkov poskytuje kvalitný sortiment.! Však to vidíte sami. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež ďalší tovar od značky Eva Solo. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Lacný kus Biely porcelánový tanier Eva Solo Legio od spoločnosti s popredným postavením na trhu Eva Solo ide zaobstarať tu za super peniaze! Výhodná ponuka za skvelú cenu 29,90 EUR.