moderne-doplnky.sk

Biely porcelánový podnos na tortu Kähler Design Hammershoi Cake Dish, ⌀ 30 cm

Tento zľavnený produkt Biely porcelánový podnos na tortu Kähler Design Hammershoi od značky s tradíciou a dobrou povesťou Kähler Design máte možnosť nájsť u nás za parádnu cenu. V akcii za 61 EUR.
EAN: 5703779180014
Biely porcelánový podnos na tortu Kähler Design Hammershoi Cake Dish
Overiť dostupnosť »
61 EUR 75,90 EUR Zľava -19%

Popis produktu

Kuchynské doplnky od dánskej značky Kähler Design si vás získajú na prvý pohľad. Či už ide o kúsky sklenené, drevené, alebo porcelánové, vždy sa môžete spoľahnúť na decentný minimalistický dizajn, ktorého farebné tóny sa nesú v súlade so zemitou paletou.

Vďaka tomu nájdu svoje uplatnenie v interiéri hrajúcom všetkými farbami dúhy, zároveň však budú svedčať napríklad aj drevenému zrubu v horách.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.