moderne-doplnky.sk

Biely porcelánový hrnček na espresso Kähler Design Hammershoi, 1 dl

Tento dizajnový produkt Biely porcelánový hrnček na od renomovaného dodávateľa Kähler Design nájdete momentálne stále výhodne! Výhodná ponuka za skvelú cenu 15,90 EUR. EAN: 5703779180106
Biely porcelánový hrnček na espresso Kähler Design Hammershoi
Overiť dostupnosť »
15,90 EUR 18,90 EUR Zľava -15%

Popis produktu

Vyčarte si v kuchyni nezameniteľnú atmosféru s moderne pojatými doplnkami a dekoráciami značky Kähler Design. Tá vo svojom repertoári ponúka hrnčeky, misy, podnosy či príbory, ktoré potešia ako svojím dizajnom, tak po praktickej stránke veci.

Vďaka svojmu farebnému prevedeniu nájdu svoje uplatnenie v interiéri hrajúcom všetkými farbami dúhy, zároveň však budú svedčať napríklad aj drevenému zrubu v horách.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.