moderne-doplnky.sk

Biely porcelánový džbán Kähler Design Hammershoi, 1,25 l

V zľave produkt Biely porcelánový džbán Kähler Design Hammershoi, od skvelého výrobcu Kähler Design máte možnosť zaobstarať práve teraz za dobrú cenu. Výhodne za cenu 60,90 EUR.
EAN: 5703779170091
Biely porcelánový džbán Kähler Design Hammershoi
Overiť dostupnosť »
60,90 EUR 71,90 EUR Zľava -15%

Popis produktu

Vyčarte si v kuchyni nezameniteľnú atmosféru s moderne poňatými doplnkami a dekoráciami značky Kähler Design. Tá vo svojom repertoári ponúka hrnčeky, misy, podnosy či príbory, ktoré potešia ako svojím dizajnom, tak po praktickej stránke veci.

Vďaka svojmu farebnému prevedeniu nájdu svoje uplatnenie v interiéri hrajúcom všetkými farbami dúhy, zároveň sa však budú vynímať napríklad aj v drevenom zrube v horách.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.