Biely obojstranný koberec Narma Vao White, 80 x 250 cm

Biela upokojuje, ľahko sa kombinuje, pôsobí čisto a honosne a je aj veľmi módna. To je dostatok dôvodov, prečo si zaobstarať biely koberec. Ale tento... viac informácií »
Biely obojstranný koberec Narma Vao White
Značka: Narma
122 EUR152 EUR Zľava -19%
Overiť dostupnosť »
Biela upokojuje, ľahko sa kombinuje, pôsobí čisto a honosne a je aj veľmi módna. To je dostatok dôvodov, prečo si zaobstarať biely koberec. Ale tento...

Biela upokojuje, ľahko sa kombinuje, pôsobí čisto a honosne a je aj veľmi módna. To je dostatok dôvodov, prečo si zaobstarať biely koberec. Ale tento kúsok ponúka ešte viac vlastností, vďaka ktorým si ho zamilujete.

Prečo práve koberce značky Narma?
Narma je značka, ktorá sídli v estónskej Lihule, kde už od roku 1992 vyrába výnimočné štýlové koberce. Tie sú tak obľúbené, že sa radia medzi špičky v odbore .

Pri ich výrobe kombinujú rokmi nazbierané skúsenosti s nikdy nekončiacimi inováciami . Čo sa týka dizajnu, vsádzajú predovšetkým na zaujímavé vzory.

Tieto koberce nie sú len tak hocijaké. Sú obojstranné a je len na vás, ktorým vzorom zrovna ozdobíte svoj domov. Strany sa od seba vďaka vzorom líšia, avšak aj tak si držia dizajnovú podobnosť.

Hlavným materiálom každého kúsku je potom vždy prírodná bavlna , ktorá bola navyše získaná spôsobom prívetivým k životnému prostrediu. Bavlna je následne tkaná 2 spôsobmi: buklé (priadza s povrchom stvárneným slučkami, očkami alebo nopkami) či ženilka (priadza húsenicového tvaru).

Upozornenie: koberec nie je protišmykový, pre docielenie tejto vlastnosti je však možné dokúpiť podložku Metro od rovnomennej značky.
Obľúbený produkt môžete dostať okrem iného na našich stránkach umiestnený v rubrike koberce! Získajte skvelé produkty vo spomínanej sekcii za výhodné peniaze! Tento výnimočný výrobca Narma môže ponúknuť vysoko kvalitný tovar. so zárukou dlhej životnosti! Máme toho viac, preskúmajte u nás taky ďalší preverený tovar značky Narma. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento zľavnený produkt Biely obojstranný koberec Narma Vao White, 80 od známej kvalitnej značky Narma môžete nájsť u nás teraz za neuveriteľne nízku cenu! Výhodne teraz u nás za 122 EUR.