Biely nástenný stôl Mistral 053

Praktický dánsky výklopný písací stôl Hammel je ideálny do menších interiérov alebo pracovní. V tejto kolekcii Mistral nájdete okrem písacieho... viac informácií »
Biely nástenný stôl Mistral 053
Praktický dánsky výklopný písací stôl Hammel je ideálny do menších interiérov alebo pracovní. V tejto kolekcii Mistral nájdete okrem písacieho...

Praktický dánsky výklopný písací stôl Hammel je ideálny do menších interiérov alebo pracovní.

V tejto kolekcii Mistral nájdete okrem písacieho stola aj mnoho typov knižníc a komôd, ktoré sa stále vyrábajú v pôvodnej továrni v dánskom Hammel. Tento nadčasový dizajn v skutočnosti nikdy nevyjde z módy.

Skladací stôl sa ľahko hodí do modernej minimalistickej obývačky alebo domácej kancelárie.


Tento dizajnový produkt Biely nástenný stôl Mistral je na získanie jednoducho tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike pracovné a písacie stoly. Teraz kúpite iné kusy z tejto obľúbenej kategórie za výhodné peniaze. Táto značka Hammel Furniture vás a vašich blízkych obohatí o špičkový sortiment ! Možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac! Preskúmajte u nás viac kvalitných výrobkov od značky Hammel Furniture. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok Biely nástenný stôl Mistral od spoľahlivej značky Hammel Furniture ľahko môžete zaobstarať práve tu za parádnu cenu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 749 EUR.