moderne-doplnky.sk

Biely miniatúrny kameninový kvetináč Kähler Design Hammershoi Flowerpot, ⌀ 11 cm

Úplne unikátny tovar Biely miniatúrny kameninový kvetináč Kähler Design Hammershoi od známeho dodávateľa Kähler Design zoženiete na našich stránkach teraz za rozumné peniaze! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 19,90 EUR.
EAN: 5703779180212
Biely miniatúrny kameninový kvetináč Kähler Design Hammershoi Flowerpot
Overiť dostupnosť »
19,90 EUR 22,90 EUR Zľava -13%

Popis produktu

Elegantný kvetináč z kolekcie Hammershoi od dánskej značky Kähler Design sa stane nezameniteľným doplnkom vášho interiéru. Perfektne sa hodí do bývania v scandi, rustikálnom či modernom štýle. To je jasná známka toho, že sa dá skvele zakomponovať do rôzneho prostredia a pritom bude vždy pôsobiť skvele. ♥

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.