moderne-doplnky.sk

Biely koberec Universal Kasbah White, 80 × 150 cm

Zľavnený tovar Biely koberec Universal Kasbah White, 80 od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Universal je možné zaobstarať v súčasnosti za akčnú cenu. Teraz môžete mať za 27,90 EUR.
EAN: 8430176653380
Biely koberec Universal Kasbah White
Overiť dostupnosť »
Značka: Universal
27,90 EUR 32,90 EUR Zľava -15%

Popis produktu

Sú vám blízke koberce s neutrálnymi tónmi a elegantnými vzormi? Tak pre vás bude tento od značky Universal ako stvorený.

Tento kúsok je ideálny izolačný prvok a vďaka nemu bude vo vzduchu menšia koncentrácia prachu. Ten bude mať tendenciu držať sa na povrchu koberca, ktorého údržba je veľmi jednoduchá a časovo nenáročná.

Polypropylénové vlákna tohto koberca sú navyše špeciálne upravené technológiou heatset. Že neviete, o čo ide? Ide o tepelnú úpravu vlákien, ktorá zaistí dlhšiu životnosť a väčšiu odolnosť koberca.

O značke:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. Táto značka dáva dôraz na kvalitné a odolné materiály, ktoré toho nielen veľa vydržia, ale sú tiež príjemné na dotyk i pohľad. V ponuke značky nájdete koberce všetkých druhov – od jednoduchých bez vzorov po výrazné, nevšedné kúsky.