moderne-doplnky.sk

Biely kameninový polievkový tanier Kähler Design Ursula, ⌀ 20 cm

Veľa podarený produkt Biely kameninový polievkový tanier Kähler Design Ursula, od obľúbenej značky so zárukou kvality Kähler Design môžete pohodlne kúpiť tady teraz za neuveriteľne nízku cenu! V súčasnosti je k dispozícii za 22 EUR.
EAN: 5703779130835
Žltý kameninový polievkový tanier Kähler Design Ursula
Overiť dostupnosť »
22 EUR 27,90 EUR Zľava -21%

Popis produktu

Minimalisticky ladený dizajn s prostými líniami a jemnými tónmi vás očarí. Ich veľkým plusom je variabilita, a tak tieto kúsky nie sú predurčené k jednému konkrétnemu štýlu interiéru. Vy sa preto nemusíte trápiť otázkami, či sa budú hodiť do kuchyne zariadené vo vašom štýle. Budú ♥

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a tvorí doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú tiež maliari, ktorí produktom dávajú osobitú tvár.