Biely jedálenský stôl s čiernou konštrukciou Bonami Essentials Vojens, 120 x 70 cm

Jedáleň v škandinávskom dizajne sa vyznačuje svojou ľahkosťou a modernými doplnkami v trendy odtieňoch. Doplňte tento čierno-biely stôl farebnými... viac informácií »
Biely jedálenský stôl s čiernou konštrukciou Bonami Essentials Vojens
Jedáleň v škandinávskom dizajne sa vyznačuje svojou ľahkosťou a modernými doplnkami v trendy odtieňoch. Doplňte tento čierno-biely stôl farebnými...

Jedáleň v škandinávskom dizajne sa vyznačuje svojou ľahkosťou a modernými doplnkami v trendy odtieňoch. Doplňte tento čierno-biely stôl farebnými stoličkami a štýlovými lavicami a celú miestnosť len veľmi striedmo dozdobte jednofarebnými prvkami.

Jedálenská plocha Vojens je vyrobená z drevovláknitej MDF dosky, ktorá patrí k obľúbenej klasike a je dobrým kompromisom medzi cenou a kvalitou. Je starostlivo ošetrená lakovaním – tzv. AC lacquer finish s kyslým katalyzátorom k stvrdnutiu.

Nohy boli vyrobené z masívneho kaučukového dreva. K jeho najväčším prednostiam patrí dlhá životnosť a odolnosť voči plesniam a baktériám. Tieto jedálenské stoličky niečo vydržia práve vďaka tomuto typu dreva.

Tento kvalitný produkt Biely jedálenský stôl s od značky s tradíciou a dobrou povesťou Bonami Essentials ľahko môžete zohnať práve tu stále výhodne. Práve teraz za cenu 173 EUR.