Biely cestovný hrnček Rosti Mepal Ellipse, 275 ml

Aj vy patríte k tým, ktorí si vychutnávajú rannú kávu cestou do práce? Cestovný hrnček Ellipse predlžuje svoju čerstvosť až o 30 minút a vďaka... viac informácií »
Biely cestovný hrnček Rosti Mepal Ellipse
Značka: Rosti Mepal
15 EUR20,90 EUR Zľava -28%
Overiť dostupnosť »
Aj vy patríte k tým, ktorí si vychutnávajú rannú kávu cestou do práce? Cestovný hrnček Ellipse predlžuje svoju čerstvosť až o 30 minút a vďaka...

Aj vy patríte k tým, ktorí si vychutnávajú rannú kávu cestou do práce? Cestovný hrnček Ellipse predlžuje svoju čerstvosť až o 30 minút a vďaka jeho 100 % nepriepustnému dizajnu sa nemusíte obávať, že ho budete baliť do kabelky alebo batohu.Tento neodolateľný produkt Biely cestovný hrnček Rosti Mepal Ellipse, zoženiete bez ťažkostí tu a teraz na našom webe v rubrike termohrnčeky! Preskúmajte skvelé produkty z našej sekcie jednoducho online. Slávny dodávateľ Rosti Mepal má k dispozícii prvotriedny sortiment ! Presvedčte sa sami. Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás ponúkame viac. Máme v ponuke tiež ďalšie produkty značky Rosti Mepal. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Akčný a v zľave výrobok Biely cestovný hrnček Rosti od obľúbenej značky so zárukou kvality Rosti Mepal dostanete práve teraz trvalo výhodne. V súčasnosti v predaji od 15 EUR.