Bielo-čierna kameninový hrnček ÅOOMI Mess, 250 ml

Každý pohár z kolekcie ÅOOMI Mess je jednoducho dizajnový unikát. Vďaka minimalistickému dizajnu farieb a tvarov môžete svoju súpravu šálok... viac informácií »
Bielo-čierna kameninový hrnček ÅOOMI Mess
Značka: ÅOOMI
18,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Každý pohár z kolekcie ÅOOMI Mess je jednoducho dizajnový unikát. Vďaka minimalistickému dizajnu farieb a tvarov môžete svoju súpravu šálok...

Každý pohár z kolekcie ÅOOMI Mess je jednoducho dizajnový unikát. Vďaka minimalistickému dizajnu farieb a tvarov môžete svoju súpravu šálok kombinovať napríklad s kolekciami Dust. Okrem toho sa značka ÅOOMI pýši ručnou výrobou, vďaka ktorej je každý kus jedinečný.
Tento riad je vyrobený z kvalitnej glazovanej kameniny, vypálenej pri vysokých teplotách. Takže si môžete byť istí, že vydrží aj ranný vriaci čaj a umývanie v umývačke riadu.

V rámci tejto kolekcie Mess Collection môžete získať šálky rôznych veľkostí, napríklad s objemom 80 ml, ale aj stolový riad v rovnakom dizajne.

Poznámka: vhodné do umývačky riadu, rúry a mikrovlnnej rúry. Z bezpečnostných dôvodov nie je určený na používanie deťmi. Veľa žiadaný produkt Bielo-čierna kameninový hrnček ÅOOMI Mess, je k dostaniu práve tu na našom webe umiestnený v kategórii čaj a káva! Pripravili sme úplne nové produkty z tejto známej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu.

Obľúbený výrobok Bielo-čierna kameninový hrnček ÅOOMI od popredného výrobcu ÅOOMI pohodlne dostanete teraz za dobrú cenu. Výhodne za 18,99 EUR.