moderne-doplnky.sk

Biele WC sedadlo S LED svetlami a jednoduchým zatváraním Wenko Gubbio, 44 x 36,8 cm

Tento najpredávanejší produkt Biele WC sedadlo S LED svetlami a jednoduchým zatváraním od značky s tradíciou a dobrou povesťou Wenko nájdete aktuálne na webe za výhodnú cenu. Teraz nakúpite za 76,90 EUR.
EAN: 4008838699324
Biele WC sedadlo S LED svetlami a jednoduchým zatváraním Wenko Gubbio
Overiť dostupnosť »
Značka: Wenko
76,90 EUR

Popis produktu

Kto má rád originálne a veselé doplnky, ten sa nudnej bielej záchodovej doske rozhodne nepoteší. WC sedadlo s LED svetielkami je moderným výstrelkom, ktorý prosto musíte mať!

LED svetielka sa automaticky spúšťajú v tme pomocou sofistikovaného zvukového senzora a svietia po dobu 30 sekúnd. Pri nočnej návšteve toalety si tak nemusíte svietiť a bude sa vám potom ľahšie zaspávať.

Systém Easy-Close je geniálny vynález, ktorý obmedzí partnerské hádky týkajúce sa zdvihnutej záchodovej dosky na minimum. Stačí len ľahké poštuchnutie a doska sa sama a bez hluku sklopí.

Vďaka systému Fix-Clip možno celé sedadlo jedným pohybom namontovať, ale aj zložiť. Uľahčuje tak čistenie a zlepšuje hygienu na toalete. Vďaka nastaviteľnému rozpätiu pántov pasuje sedadlo Wenko na všetky štandardné rozmery záchodovej misy.