Biele tienidlo z husieho peria UMAGE EOS, Ø 35 cm

Edícia svetiel EOS sa dánskemu štúdiu UMAGE skutočne podarila. Tienidlo EOS je vyrobené z prírodného husieho peria. Kombinuje svetlejšie a tmavšie... viac informácií »
Biele tienidlo z husieho peria UMAGE EOS
Značka: UMAGE
97,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Edícia svetiel EOS sa dánskemu štúdiu UMAGE skutočne podarila. Tienidlo EOS je vyrobené z prírodného husieho peria. Kombinuje svetlejšie a tmavšie...

Edícia svetiel EOS sa dánskemu štúdiu UMAGE skutočne podarila. Tienidlo EOS je vyrobené z prírodného husieho peria. Kombinuje svetlejšie a tmavšie perie, ktoré dokopy tvorí krásnu textúru, a vďaka tomu interiér zaplní teplým tlmeným svetlom, ktoré opticky zahreje každú miestnosť. Svetlo nevyžaduje zložitú údržbu ani čistenie.

Svietidlo je variabilné a je potrebné si k nemu zakúpiť kábel alebo tripod, ktorý nájdete v našej ponuke. Môže tak slúžiť ako závesné svietidlo či stojacia alebo stolová lampa. Vďaka použitiu kvalitných materiálov je tienidlo nerozbitné.

Pre tento typ svietidla ideálne odporúčame žiarovku IDEA 6W 60 mm, ktorú nájdete tu.

Veľmi obľúbený tovar Biele tienidlo z husieho môžete zohnať aktuálne tu na našich stránkach v populárnej kateogrii tienidlá! Preskúmajte kvalitné produkty z tejto obľúbenej rubriky za super ceny. Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme v ponuke viac osvedčeného tovaru od dodávateľa UMAGE. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov UMAGE predstavuje top sortiment ! Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Tento najpredávanejší produkt Biele tienidlo z husieho peria UMAGE od poprednej značky UMAGE jednoducho môžete získať v aktuálnej ponuke lacno! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 97,90 EUR.