Biele štvorramenné závesné svietidlo Markslöjd Klint

Jemný dizajn klasických tvarov a matných farieb. Takéto vlastnosti vtlačila do svietidiel Klint pôvodom holandská dizajnérka Monika Mulder. Za svoje... viac informácií »
Biele štvorramenné závesné svietidlo Markslöjd Klint
Jemný dizajn klasických tvarov a matných farieb. Takéto vlastnosti vtlačila do svietidiel Klint pôvodom holandská dizajnérka Monika Mulder. Za svoje...

Jemný dizajn klasických tvarov a matných farieb. Takéto vlastnosti vtlačila do svietidiel Klint pôvodom holandská dizajnérka Monika Mulder. Za svoje výtvory, ktoré sa riadia heslom „menej je viac“, získala ocenenie za najlepší švédsky dizajn alebo najvydarenejší nábytok roka.

Tento elegantný kúsok pozostáva zo svetiel s tienidlami umiestnenými na priečnej kovovej konštrukcii. Vďaka trom svetelným bodom bude vaša miestnosť dokonale prežiarená. Trojčlenná závesná lampa sa skvele hodí napríklad nad jedálenský stôl.

Poznámka: svietidlo má vďaka závesnému káblu nastaviteľnú dĺžku.

Švédska značka Markslöjd okrem kvalitnej výroby svietidiel všetkého druhu dbá aj na životné prostredie a snaží sa znížiť našu nepriaznivú klimatickú stopu. Spoločnosť často pracuje s recyklovanými materiálmi a je sebestačná vďaka zelenej a veternej energii. Tento kvalitný a lacný produkt Biele štvorramenné závesné svietidlo Markslöjd Klint máte možnosť nájsť bez problémov na stránkach v obľúbenej rubrike lustre. Teraz si môžete zaobstarať parádne produkty zo spomínanej kategórie za extra cenu!

Tento akčný a v zľave výrobok Biele štvorramenné závesné svietidlo od nášho známeho výrobcu Markslöjd ľahko zaobstaráte v našej internetovej ponuke za super peniaze. Akčné ceny už od 307 EUR.