Biele nástenné hodiny Karlsson Slides, ø 40 cm

Hodiny sú nielen ukazovateľom času, ale hlavne dizajnovým doplnkom, ktorý má schopnosť dokresliť atmosféru celého priestoru. Tento moderný kúsok... viac informácií »
Biele nástenné hodiny Karlsson Slides
Značka: Karlsson
103 EUR
Overiť dostupnosť »
Hodiny sú nielen ukazovateľom času, ale hlavne dizajnovým doplnkom, ktorý má schopnosť dokresliť atmosféru celého priestoru. Tento moderný kúsok...

Hodiny sú nielen ukazovateľom času, ale hlavne dizajnovým doplnkom, ktorý má schopnosť dokresliť atmosféru celého priestoru.

Tento moderný kúsok dodá každej stene eleganciu a šarm.

Ak vám vadí tikanie, ktoré klasické hodiny vydávajú, tieto sú pre vás tie pravé. Pýšia sa totiž tichým chodom.

Minimalistické, moderné a za každú cenu šik. Také sú dekorácie a doplnky holandskej značky Karlsson. A ak ste fanúšikom minimalistického scandi, potom si tu iste prídete na svoje. Zľavnený kus Biele nástenné hodiny Karlsson Slides, ø 40 cm máte možnosť dostať ešte na našich stránkach v známej rubrike hodiny. Vyberte si ešte ostatné produkty z našej kategórie ľahko online! Máme toho viac, samozrejme, máme v ponuke ďalší preverený tovar značky Karlsson. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný dodávateľ Karlsson má v stálej ponuke skvelý sortiment za dobré peniaze! Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú!

Výnimočný a žiadaný tovar Biele nástenné hodiny Karlsson Slides, ø od značky Karlsson je možné nakúpiť teraz v ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu! Teraz môžete mať za 103 EUR.