Biele dvojramenné závesné svietidlo Sotto Luce KAMI Elementary M 2S

Kami, to je dizajnovo čisté svetlo, ktorého hlavnou ozdobou je textilné tienidlo v klasickom tvare. Je univerzálnym doplnkom, ktorý dokonale vynikne v... viac informácií »
Biele dvojramenné závesné svietidlo Sotto Luce KAMI Elementary M 2S
Kami, to je dizajnovo čisté svetlo, ktorého hlavnou ozdobou je textilné tienidlo v klasickom tvare. Je univerzálnym doplnkom, ktorý dokonale vynikne v...

Kami, to je dizajnovo čisté svetlo, ktorého hlavnou ozdobou je textilné tienidlo v klasickom tvare. Je univerzálnym doplnkom, ktorý dokonale vynikne v elegantne ladených interiéroch, ale aj tých severských a moderných.

Poznámka: háčikmi na stranách možno pohybovať po závesných kábloch, ak ich chcete ukotviť na jednom mieste, je nutné ich utiahnuť. Tento najpredávanejší tovar Biele dvojramenné závesné svietidlo môžete zaobstarať priamo u nás v kategórii lustre. Máme pre vás výnimočné produkty v spomínanej kategórii za výpredajovú cenu! Vehlasný dodávateľ Sotto Luce má v stálej ponuke top sortiment ! Máme toho viac, máme v ponuke tiež viac kvalitných produktov od výrobcu Sotto Luce. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Kvalitný a žiadaný produkt Biele dvojramenné závesné svietidlo Sotto Luce od značky s dlhou tradíciou Sotto Luce jednoducho môžete nájsť u nás teraz extra so zľavou. Práve teraz len za 229 EUR.