Biele bavlnené obliečky Bianca Embroidery Anglaise, 200 x 200 cm

Kto by sa nechcel po dlhom a náročnom dni plnom povinností zababušiť do mäkkých a na dotyk jemných obliečok? Embroidery Anglaise od značky Bianca je... viac informácií »
Biele bavlnené obliečky Bianca Embroidery Anglaise
Značka: Bianca
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kto by sa nechcel po dlhom a náročnom dni plnom povinností zababušiť do mäkkých a na dotyk jemných obliečok? Embroidery Anglaise od značky Bianca je...

Kto by sa nechcel po dlhom a náročnom dni plnom povinností zababušiť do mäkkých a na dotyk jemných obliečok? Embroidery Anglaise od značky Bianca je vyrobené zo 100 % bavlny, ktorá sa okrem už spomínanej jemnosti pýši aj vysokou pevnosťou v ťahu a odere. Neodolateľný produkt môžete zaobstarať jednoducho tu na stránkach v rubrike obliečky! Získajte akčné výrobky z tejto populárnej rubriky vo výpredajovej akcii! Slávna značka Bianca pre svojich zákazníkov poskytuje prémiové výrobky. za extra ceny. Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme v ponuke ďalšie vybrané kúsky značky Bianca. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Biele bavlnené obliečky Bianca od poprednej spoločnosti Bianca ľahko zoženiete teraz naozaj lacno! Akčné ceny od 89,90 EUR.