Biela univerzálna rohová tyč na sprchový záves Wenko, ø 2,5 cm

Tieto ľahko nastaviteľné držiaky sa dajú upevniť rýchlo i jednoducho a vy si tak hneď môžete povesiť nový sprchový záves. Táto tyč ponúka... viac informácií »
Biela univerzálna rohová tyč na sprchový záves Wenko
Značka: Wenko
41,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tieto ľahko nastaviteľné držiaky sa dajú upevniť rýchlo i jednoducho a vy si tak hneď môžete povesiť nový sprchový záves. Táto tyč ponúka...

Tieto ľahko nastaviteľné držiaky sa dajú upevniť rýchlo i jednoducho a vy si tak hneď môžete povesiť nový sprchový záves.

Táto tyč ponúka tri rôzne dĺžky. Tyč je vhodná pre sprchové kúty s dvoma otvorenými stranami a rozmermi: 80 x 80 alebo 90 x 90 cm, potom tiež pre sprchové kúty s tromi otvorenými stranami a rozmermi: 80 x 90 x 80 cm alebo 90 x 80 x 90 cm a pre vaňové kúty s dvoma otvorenými stranami a rozmermi: 70 x 165 cm.

Jednotlivé diely sa do seba zasunú a potom sa pripevnia k stene pomocou skrutiek a hmoždiniek. Montážny materiál je súčasťou balenia.

Tento unikátny produkt Biela univerzálna rohová tyč na sprchový od skvelého a známeho výrobcu Wenko je k dispozícii práve za výborné peniaze! Aktuálne v akcii za 41,90 EUR.