Biela svetelná dekorácia Markslöjd Marta, výška 42 cm

Sviatočnú atmosféru a hrejivú útulnosť k vám domov prinesie švédska značka Markslöjd. Bez svetelných dekorácií to nie je ono, tak rozsvieťte... viac informácií »
Biela svetelná dekorácia Markslöjd Marta
Značka: Markslöjd
22 EUR35,90 EUR Zľava -38%
Overiť dostupnosť »
Sviatočnú atmosféru a hrejivú útulnosť k vám domov prinesie švédska značka Markslöjd. Bez svetelných dekorácií to nie je ono, tak rozsvieťte...

Sviatočnú atmosféru a hrejivú útulnosť k vám domov prinesie švédska značka Markslöjd. Bez svetelných dekorácií to nie je ono, tak rozsvieťte svoj domov a užívajte si nezabudnuteľné chvíle.

Súčasťou balenia je i 5 kusov žiaroviek typu E10.

O značke:
Markslöjd sa radí medzi top predajcov svietidiel a operuje v 13 krajinách sveta. Pri výrobe dbá na etické zásady a minimálny dopad na životné prostredie. Ponuka je široká, vyberú si milovníci moderny aj vyznávači tradície.
Tento najpredávanejší tovar Biela svetelná dekorácia Markslöjd Marta, je k dispozícii teraz tu u nás v kategórii dekoratívne osvetlenie! Získajte ešte iné produkty v spomínanej kategórii za skvelú cenu. Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac. Preskúmajte u nás tiež viac produktov od výrobcu Markslöjd. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Vehlasná značka Markslöjd vás a vašich blízkych obohatí o vysoko kvalitný sortiment.! Presvedčte sa sami!

Veľmi obľúbený kus Biela svetelná dekorácia Markslöjd Marta, výška od značky s dlhou tradíciou Markslöjd jednoducho môžete získať tu teraz práve v akcii. Teraz zaobstaráte len za 22 EUR.