Biela skrinka Mauro Ferretti Luxy, šírka 80 cm

Kúzlo útulného domova spočíva v správnom výbere nábytku. Takom, ktorý najlepšie vystihuje vašu osobnosť, a vy sa potom budete cítiť sami... viac informácií »
Biela skrinka Mauro Ferretti Luxy
Kúzlo útulného domova spočíva v správnom výbere nábytku. Takom, ktorý najlepšie vystihuje vašu osobnosť, a vy sa potom budete cítiť sami...

Kúzlo útulného domova spočíva v správnom výbere nábytku. Takom, ktorý najlepšie vystihuje vašu osobnosť, a vy sa potom budete cítiť sami sebou.

Mauro Ferretti je majster talianskeho dizajnu, ktorý kráča v šľapajach moderných trendov, výrobkom dodáva nevšednú tvár a slovo originalita mu nie je cudzie. Tak svoj interiér zverte do jeho pomyselných rúk a uvidíte, že každá návšteva bude vaše bývanie len obdivovať a vy sa budete cítiť pohodlne.

Skrinka je zhotovená z borovicového dreva. Maximálna nosnosť je 60 kg, každá zásuvka meria 35.5 x 32,5 x 17,5 cm a priestor za dvierkami má 38 x 39 x 28 cm.

Tento lacný produkt Biela skrinka Mauro Ferretti Luxy, od známeho popredného výrobcu Mauro Ferretti zaobstaráte dnes vo výpredajové akciu! Produkt kúpite teraz u nás za 569 EUR.