Biela škatuľa s organizérom Leitz Office, dĺžka 37 cm

Vytvorte si vo svojich veciach systém s pomocou tohto trendy organizéra od značky Leitz. Môžete ho ľahko prenášať a obsah bezpečne ukryť praktickým... viac informácií »
Biela škatuľa s organizérom Leitz Office
Značka: Leitz
17,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Vytvorte si vo svojich veciach systém s pomocou tohto trendy organizéra od značky Leitz. Môžete ho ľahko prenášať a obsah bezpečne ukryť praktickým...

Vytvorte si vo svojich veciach systém s pomocou tohto trendy organizéra od značky Leitz. Môžete ho ľahko prenášať a obsah bezpečne ukryť praktickým vekom. Úložná škatuľa sa veľmi ľahko skladá pomocou patentov. Škatuľu môžete rozdeliť na 2, 3 alebo 4 časti a zabrániť zamotaniu káblov (napríklad od nabíjačky), miešaniu fotiek a ďalších drobností, ktoré si tu uložíte.

Aby ste vždy rýchlo siahli po tom, čo práve potrebujete, je predná strana vybavená kontrastnými bielymi štítkami v kvalitnom kovovom rámčeku. Pre pohodlné prenášanie sú po stranách umiestnené otvory s kovovým obvodom.
Tento dizajnový produkt ide zohnať priamo tu u nás v populárnej rubrike úložné boxy a organizéry. Teraz môžete nájsť ostatné produkty zo spomínanej sekcie za výhodnú cenu. To však nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Preskúmajte u nás viac skvelých produktov od výrobcu Leitz. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný a v zľave kus Biela škatuľa s organizérom Leitz Office, od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Leitz jednoducho môžete nájsť tu teraz práve až neuveriteľne lacno. V akcii od 17,99 EUR.