Biela rýchlovarná kanvica Eva Solo Rise, 1,2 l

Ak ste fanúšikom funkčnosti a zmyslu pre detail, značka Eva Solo si vás zaručene získa. Nie je to inak ani v prípade tejto rýchlovarnej kanvice Rise,... viac informácií »
Biela rýchlovarná kanvica Eva Solo Rise
Značka: Eva Solo
106 EUR134 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
Ak ste fanúšikom funkčnosti a zmyslu pre detail, značka Eva Solo si vás zaručene získa. Nie je to inak ani v prípade tejto rýchlovarnej kanvice Rise,...

Ak ste fanúšikom funkčnosti a zmyslu pre detail, značka Eva Solo si vás zaručene získa.

Nie je to inak ani v prípade tejto rýchlovarnej kanvice Rise, ktorej elegantný dizajn sa hodí nielen do moderných kuchýň. Navyše vďaka špeciálne navrhnutej výlevke sa všetok obsah vždy dostane len do pohára a ani kvapka nepríde nazmar. Vnútorný filter sa dá v prípade potreby ľahko vybrať, čo uľahčuje jeho čistenie a odstraňovanie vodného kameňa. V zľave tento produkt Biela rýchlovarná kanvica Eva Solo máte možnosť nakúpiť práve teraz u nás v obľúbenej kategórii rýchlovarné kanvice. Zaobstarajte si unikátne produkty zo spomínanej kategórie za skvelú cenu. Významný výrobca Eva Solo vás a vašich blízkych obohatí o vysoko kvalitný tovar .

Vynikajúci tovar Biela rýchlovarná kanvica Eva Solo originál od značky Eva Solo získate na našich stránkach teraz v zľave. Práve teraz za cenu 106 EUR.