Biela porcelánová servírovacia miska Maxwell & Williams Basic, ø 25 cm

Kolekcia riadu Basic so svojím jednoduchým, ale vysokofunkčným prevedením sa hodí najmä pri zariaďovaní prvej kuchyne. Vďaka porcelánovému... viac informácií »
Biela porcelánová servírovacia miska Maxwell & Williams Basic
Kolekcia riadu Basic so svojím jednoduchým, ale vysokofunkčným prevedením sa hodí najmä pri zariaďovaní prvej kuchyne. Vďaka porcelánovému...

Kolekcia riadu Basic so svojím jednoduchým, ale vysokofunkčným prevedením sa hodí najmä pri zariaďovaní prvej kuchyne. Vďaka porcelánovému materiálu, ktorý mu dodáva pevnosť a odolnosť, sa však nestratí v žiadnej modernej kuchyni. Obľúbený produkt Biela porcelánová servírovacia miska Maxwell & Williams Basic, ø 25 cm máte možnosť dostať už dnes tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike stolovanie. Preskúmajte skvelé kúsky z tejto rubriky za výpredajovú cenu! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Maxwell & Williams obohatí vás skvelé produkty za priaznivé ceny. Náš sortiment je ale široký, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie vybrané kúsky od značky Maxwell & Williams. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový tovar Biela porcelánová servírovacia miska Maxwell & Williams Basic, od spoločnosti Maxwell & Williams získate zde teraz skutočne lacno! V súčasnosti za skvelú cenu 30,90 EUR.