moderne-doplnky.sk

Biela kameninová miska na puding Mason Cash In the Forest, ⌀ 16 cm

Veľa obľúbený produkt Biela kameninová miska na puding Mason Cash In od značky s dlhou históriou Mason Cash máte možnosť kúpiť si aktuálne na webe za akčnú cenu. Výhodne teraz u nás za 16,90 EUR.
EAN: 5010853203065
Biela kameninová miska na puding Mason Cash In the Forest

Popis produktu

Naučte sa pripravovať puding, ktorý vám bude závidieť aj kdejaký šéfkuchár. Či už sa uchýlite k verzii z vrecúška alebo sa odhodláte na výrobu vlastného domáceho pudingu, kuchynskí pomocníci zostávajú rovnakí.

Postupujte tak, ako ste zvyknutí s rozdielom perfektne vyladeného výsledku, ktorý poteší vás i vaše deti. Kameninová miska Mason Cash je priamo určená pre tvorbu pudingu. V čom sa skrýva jej tajomstvo? Okraj misky je zvýšený a miska má ideálny tvar určený pre správnu cirkuláciu vzduchu, pri ktorom sa netvoria vzduchové bubliny.

Prečo zvoliť riad z kameniny?
⦁ Je odolný proti vysokým teplotám.
⦁ Má teflón.
Skvele drží teplo aj po vytiahnutí z rúry.
⦁ S pokojom ho môžete dať do rúry, mikrovlnky, umývačky i mrazničky.

Značka, ktorá je tu pre vás viac ako 200 rokov :
Mason Cash je dnes už legendárny značkou riadu, ktorá sa zrodila pred viac ako 200 rokmi v Anglicku. Berie si to najlepšie z tradičných viktoriánskych kuchýň a za celú dobu svojej existencie mení svoje výrobky len minimálne. Jednej veci sa ale drží stále – kvalitné kameniny , z ktorých vyrába ikonické misy. Aj preto je voľbou mnohých kuchárov po celom svete.

Pozvite aj do svojej kuchyne nádherných kuchynských pomocníkov Mason Cash , s ktorými pôjde pečenie a príprava jedál ako po masle.