Bezpečnostné držadlo do sprchy pre seniorov Wenko Secura, dĺžka 64,5 cm

Produktový rad Wenko Secura dbá o bezpečnosť našich milovaných babičiek a dedkov. Keď ubúdajú sily, môže sa aj tak banálna vec, ako je použitie... viac informácií »
Bezpečnostné držadlo do sprchy pre seniorov Wenko Secura
Značka: Wenko
48,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Produktový rad Wenko Secura dbá o bezpečnosť našich milovaných babičiek a dedkov. Keď ubúdajú sily, môže sa aj tak banálna vec, ako je použitie...

Produktový rad Wenko Secura dbá o bezpečnosť našich milovaných babičiek a dedkov. Keď ubúdajú sily, môže sa aj tak banálna vec, ako je použitie toalety alebo vykonanie hygieny, stať namáhavou úlohou.

Séria úchytiek, stoličiek a špeciálne upravených záchodových dosiek uľahčí každodennú činnosť oslabeným či chorým ľuďom, seniorom alebo napríklad tehotným ženám.
Tento najpredávanejší produkt Bezpečnostné držadlo do sprchy pre seniorov Wenko Secura, dĺžka 64,5 cm môžete dostať bez ťažkostí tu na webe v populárnej kateogrii úchytky a držiaky! Teraz môžete kúpiť iné výrobky v spomínanej rubrike v akcii. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Wenko ponúka svojim zákazníkom kvalitný sortiment.! Možno hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac! Preskúmajte u nás tiež ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Wenko. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Kvalitný produkt Bezpečnostné držadlo do sprchy pre seniorov Wenko Secura, od spoločnosti Wenko možno nájsť momentálne za extra cenu. Výhodne za cenu 48,90 EUR.