Béžový koberec Universal Yveline Multi, 80 x 150 cm

Koberec, ktorý je nielen pekný na pohľad, ale zároveň poskytne vysoký komfort pre vaše bosé nôžky. Tak by sa v krátkosti dala vystihnúť kolekcia... viac informácií »
Béžový koberec Universal Yveline Multi
Značka: Universal
82,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Koberec, ktorý je nielen pekný na pohľad, ale zároveň poskytne vysoký komfort pre vaše bosé nôžky. Tak by sa v krátkosti dala vystihnúť kolekcia...

Koberec, ktorý je nielen pekný na pohľad, ale zároveň poskytne vysoký komfort pre vaše bosé nôžky. Tak by sa v krátkosti dala vystihnúť kolekcia Yveline od značky Universal. O funkčný aspekt sa potom postará starostlivo vybraný materiál – v tomto prípade 100 % polypropylén. Ten je charakteristický svojimi mäkkými vláknami s dobrou elasticitou a veľmi nenáročnou údržbou. Často hľadaný tovar možno nakúpiť priamo tu u nás v populárnej sekcii koberce. Teraz si môžete vybrať akčné kusy z tejto populárnej rubriky za skvelú cenu. To nie je všetko, máme toho pre vás viac. Samozrejme, máme v ponuke ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa Universal. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Akčný a v zľave produkt Béžový koberec Universal Yveline originál od výrobcu Universal máte možnosť získať bezpečne online za neuveriteľne výhodnú cenu. Teraz môžete mať za 82,90 EUR.