Béžový koberec Universal Ulai, 80 x 150 cm

To, že značka Universal jednoducho vie, ako vyrábať koberce, dokazuje tento moderný kúsok z kolekcie Ulai. Výroba si zakladá na pútavom vzhľade a,... viac informácií »
Béžový koberec Universal Ulai
Značka: Universal
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
To, že značka Universal jednoducho vie, ako vyrábať koberce, dokazuje tento moderný kúsok z kolekcie Ulai. Výroba si zakladá na pútavom vzhľade a,...

To, že značka Universal jednoducho vie, ako vyrábať koberce, dokazuje tento moderný kúsok z kolekcie Ulai. Výroba si zakladá na pútavom vzhľade a, čo je možno dôležitejšie, na starostlivom výbere materiálov a ich následnom precíznom spracovaní.

V prípade tohto koberca boli použité výhradne polypropylénové vlákna, ktoré prinášajú do obývačky alebo spálne mäkkosť, ako aj odolnosť a jednoduchú údržbu. Tento veľmi žiadaný kus Béžový koberec Universal Ulai, máte možnosť nakúpiť tiež tu a teraz na našom webe v kategórii koberce! Teraz nájdete ostatné kúsky v spomínanej kategórii za akčnú cenu!

Tento zľavnený produkt Béžový koberec Universal Ulai, 80 x 150 od nášho známeho výrobcu Universal jednoducho získate práve dnes skutočne výhodne! Akčné ceny od 54,90 EUR.