Béžový koberec Universal Marakesh Print, 60 x 120 cm

Značka Universal je známa predovšetkým pre výrobu kobercov, pri ktorých výrobe stavia na vyladený vzhľad a kvalitné materiály. Inak tomu nie je ani... viac informácií »
Béžový koberec Universal Marakesh Print
Značka: Universal
35,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Značka Universal je známa predovšetkým pre výrobu kobercov, pri ktorých výrobe stavia na vyladený vzhľad a kvalitné materiály. Inak tomu nie je ani...

Značka Universal je známa predovšetkým pre výrobu kobercov, pri ktorých výrobe stavia na vyladený vzhľad a kvalitné materiály.

Inak tomu nie je ani u tohto moderného kúsku z kolekcie Marakesh. Vyrobený je z polypropylénu, vďaka ktorému sa môže pýšiť vysokou odolnosťou proti oderu i elasticitou vlákien. Skvele sa navyše hodí aj do miestností vybavených podlahovým vykurovaním.
Výnimočný produkt Béžový koberec Universal Marakesh Print, 60 možno zaobstarať bezstarostne na stránkach umiestnený v kategórii koberce! Pripravili sme úplne nové produkty z tejto obľúbenej rubriky za mimoriadne nízku cenu! Náš sortiment je široký, pozrite sa tiež na ďalšie vybrané kúsky od výrobcu Universal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Populárna značka v očiach zákazníkov Universal pre vás pripravuje skvelé produkty ! Nakupujte, kým je tovar sladom.

Kvalitný a žiadaný produkt Béžový koberec Universal Marakesh Print, 60 x 120 od značky s tradíciou a dobrou povesťou Universal môžete získať v aktuálnej ponuke za priaznivú cenu! Akčná cena 35,90 EUR.