Béžový koberec Universal Berna Liso, 160 x 230 cm

Kombinácia zemitých farieb s minimalistickým vzhľadom. Koberce z kolekcie Berna Liso sú dôkazom, že jednoduchosť je niekedy najlepšia štýlová... viac informácií »
Béžový koberec Universal Berna Liso
Značka: Universal
165 EUR
Overiť dostupnosť »
Kombinácia zemitých farieb s minimalistickým vzhľadom. Koberce z kolekcie Berna Liso sú dôkazom, že jednoduchosť je niekedy najlepšia štýlová...

Kombinácia zemitých farieb s minimalistickým vzhľadom. Koberce z kolekcie Berna Liso sú dôkazom, že jednoduchosť je niekedy najlepšia štýlová voľba. Tento kúsok vizuálne zjednotí miestnosť a ľahko zapadne do rôznych druhov interiéru, od klasického cez bohémsky až po glamour. Polyesterový povrch vďaka svojmu charakteristickému lesku navyše dodá dávku elegancie a je zároveň veľmi príjemný pre bosú nohu.

Spodná strana je utkaná z prírodnej bavlny, ktorá je známa priedušnosťou, dá sa prať a je rovnako vhodná pre alergikov, pretože nezachytáva prach.

Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou.

Poznámka: koberec je vhodný aj na vyhrievané podlahy. Najpredávanejší produkt Béžový koberec Universal Berna Liso, 160 x 230 cm máte možnosť dostať tiež tu u nás zaradený v sekcii koberce. Pozrite sa na akčné kúsky z našej rubriky za mimoriadne nízku cenu!

Veľmi žiadaný produkt Béžový koberec Universal Berna Liso, od známej spoločnosti Universal je možné kúpiť zde teraz trvalo výhodne. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 165 EUR.